W dniu 7 czerwca br w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu odbył się konkurs pn „ Dolnośląsko- Dolnosaksońsko- Środkowoczeski Turniej Gastronomiczny”, którego organizatorem był Samorząd Województwa Dolnośląskiego. W konkursie wzięło udział 11 szkół gastronomicznych z Dolnego Śląska w tym reprezentacja naszej szkoły w składzie : Angelika Woźniak, Wojciech Wiśniewski oraz Magdalena Dec. Konkurs polegał na przygotowaniu przystawki i dania głównego z regionu Dolnej Saksonii i Kraju Środkowoczeskiego.

Poziom był bardzo wysoki. Uczniowie pracowali pod czujnym okiem komisji, w skład której wchodzili zaproszeni szefowie kuchni. Wszyscy uczestnicy wykazali bardzo duże umiejętności kulinarne. Uczniowie z ZSA z kierunku żywienia i usług gastronomicznych otrzymali wyróżnienie oraz wspaniałe nagrody.

Reprezentacji ZSA serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziale gastronomicznym.