,,Ten szereg skał rozciąga się na osiem lub dziewięć mil angielskich,
zaczyna się i kończy tak nagle, że wygląda jak korona na szczycie góry...”

Tak o Szczelińcu Wielkim pisał w swoich listach z podróży John Quincy Adams. Od tamtych czasów góry te urzekają wędrowców tajemnicą, jaką skrywają pośród skał. Poznania tej tajemnicy i niezwykłego piękna gór podjął się uczeń Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie – Radosław Kopalko z kl. II technikum architektury krajobrazu. Uzyskana przez Radka wiedza dotycząca walorów przyrodniczych Gór Stołowych oraz zmysł artystyczny zapewniły mu I-sze miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt. ,,Niezwykłe oblicza Gór Stołowych”. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 6 grudnia br w siedzibie Dyrekcji Parku Narodowego Gór Stołowych. Radkowi serdecznie gratulujemy pasji i sukcesu!