W dniach 31.05-09.06.2019 r. uczennica klasy II TA – technikum agrobiznesu w Zespole Szkół Agrotechnicznych Bożkowie Arleta Rowińska wraz z dyrektorem Józefem Kochniarczykiem udaje się w podróż do Hamilton w Kanadzie, gdzie reprezentować będą nasz kraj i województwo dolnośląskie w XLIX Konkursie Recytatorskim im. Marii i Czesława Sadowskich organizowanym przez Fundację im. Władysława Reymonta w Kanadzie. Wyjazd jest nagrodą za zajęcie I miejsca w XIV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim pn. „Mówimy Reymontem”. Jest to niewątpliwy sukces i wspaniałe osiągnięcie naszej bożkowskiej szkoły średniej, która …. uwaga! od 01.09. 2019 r. zmienia swą nazwę na Dolnośląski Zespół Szkół w Bożkowie. Relację z tej podróży przekażemy Państwu po szczęśliwym powrocie naszej delegacji. Tymczasem zapraszamy do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej i odwiedzenia naszej szkoły! Jutro 31.05.2019 r. - Święto Szkoły- czekają was liczne atrakcje i odwiedziny gości.

Nabór do naszej szkoły trwa, lecz nie jest prowadzony w formie elektronicznej. Podanie należy złożyć w wersji papierowej w sekretariacie szkoły. Można je wydrukować na naszej stronie: www.zsa-bozkow.pl i dowiedzieć się więcej także pod numerem 74 871 42 75.

Zapraszamy

plakat1

Fotorelacja z pobytu w Kanadzie