W niedzielę 3 marca 2019 roku uczniowie ZSA BOŻKÓW pobiegli w BIEGU TROPEM WILCZYM Z OKAZJI NARODOWEGO DNIA PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH w Woliborzu. Trasa liczyła 1963 metry. Celem imprezy była:
- promocja biegania jako najprostszej formy rekreacji ruchowej,
- popularyzacja wiedzy o Żołnierzach Wyklętych,
- integracja społeczności lokalnej.    

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa biegaczy. Najlepszy był Arnold Bukowski, który wygrał cały bieg i został nagrodzony przez organizatorów. Drugie miejsce zajął Karol Łukaszyk, trzecie Sebastian Pułanecki i czwarty Oskar Maćkowiak ,a do mety dobiegli także: Dawid Grzegorzek, Marcin Baranowski, Martyna Podgórska, Łukasz Wątrowicz, Mateusz Błaszko i Dawid Mizera. Brawa dla wszystkich biegaczy !!!