Dnia 22.11.2018 r odwiedził nas wraz ze swoją partnerką absolwent naszej szkoły Pan Krystian Rybicki. Przed wejściem do kuchni zebrani uczniowie wraz z Panią Katarzyną Korus- Szydło i Panią Anną Błotnicką zaprosili naszych gości na niewielki poczęstunek. Podczas spotkania Pan Krystian opowiedział nam jak wyglądało jego życie w naszej szkole i po jej ukończeniu. Dowiedzieliśmy się również na czym polega praca w zawodzie kucharza w mniejszych i większych restauracjach. Nasz gość opowiedział nam o swoich licznych podróżach i kulturach innych krajów. Po zakończeniu poczęstunku uczestniczyliśmy w pokazie kulinarnym Pana Krystiana, który przygotował pyszne danie z kaczki z sosem i pieczonymi warzywami. Spotkanie bardzo nam się podobało. Chętnie przeżylibyśmy to jeszcze raz. Dziękujemy bardzo za tę lekcję i mamy nadzieję, że Pan Krystian odwiedzi nas jeszcze raz z ciekawym przepisem kulinarnym.

Agata Śliwińska

Magdalena Dec