Codziennie na sali gimnastycznej w godzinach od 19 do 21 odbywają się zajęcia sportowe dla wychowanków internatu. Możemy wtedy zagrać w dowolną dyscyplinę sportową (ulubiona siatkówka). Świetnie się przy tym bawimy oraz integrujemy.

 

Gabrysia Juszczak

Alicja Oleksy

Elwira Deptuła

 

 

 …

Więcej: ZAJĘCIA SPORTOWE

 

 

27 stycznia 2020 roku, w poniedziałek odbył się wyjazd do Kłodzkiego Ośrodka Kultury, na spektakl wrocławskiego Teatru Komedia pt. ,,Kolacja dla głupca". 
 
Pełne humoru i porywające sceny wywarły na nas ogromne, pozytywne wrażenie. Arcyzabawna komedia i świetna gra aktorska sprawiła, że śmiechom nie było końca. Do tego towarzyszyła bardzo miła atmosfera. 
,, KOLACJA DLA GŁUPCA" okazała się strzałem w tu dziesiątkę! Od samego początku przedsiewnie zaciekawiło publiczność, co utrzymało się do samego końca. Fajnie jest zobaczyć wrocławskich aktorów, znanych nam z ról telewizyjnych na żywo.
Podsumowując, komedia w bardzo zabawny i świetny sposób obrazuje nam jak ważny i potrzebny w naszym życiu jest szacunek dla i…

Więcej: Młodzież w teatrze

W naszym internacie każdy chłopak odgrywa jakąś rolę. Każdy z nich robi to świetnie i zasługuje na nagrodę. W Dniu Chłopaka postanowiłyśmy obdarować ich wszystkich Oskarami.

Były Oskary za najwspanialsze role komediowe i romantyczne, za udział w programach „Master Chef” i „Weterynarz szuka żony”, a także za pierwszoplanowe kreacje w takich hitach jak „Na Dzikim Zachodzie '', ,,Ten Obcy”, ,,Koło Śmiechu”, ,,Chłopaki do wzięcia”, ,,Moje siostry” czy ,,Pojawiam się i znikam”. Zgadnijcie którzy nasi koledzy są w nich bohaterami?

Wszystkim chłopakom w internacie życzymy wybitnych sukcesów w odgrywaniu swoich własnych życiowych ról.

 

Bożkowska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej :)

 

Natalia Kotwica

Tatiana Matulewicz

Martyna Korotusz

Da…

Więcej: Oskary zostały rozdane...