6 grudnia Mikołaj odwiedza wszystkie grzeczne dzieci, dlatego nie mogło zabraknąć go w internacie. Postanowiłyśmy pobawić się w małych piekarzy. Święty przyniósł nam prześliczne ciasteczka w kształcie reniferków, które smakowały cynamonem i pomarańczami.

Justyna Wolny ♥

Sara Piszczyk ♥

Wiktoria Jakubek ♥…

Więcej: MIKOŁAJKI W INTERNACIE

Jak wszyscy wiedzą Andrzejki są świetną okazją dla młodych ludzi aby dowiedzieć się kiedy staną na ślubnym kobiercu, jakie imię i charakter będzie miała osoba, którą poślubią. Dlatego w wigilię św. Andrzeja w internacie upiekliśmy babeczki, których zawartość miała nam wywróżyć miłosną przyszłość. Babeczki były dla wszystkich nie tylko dla panien.

Pyszności upiekli nasi internatowi wróżbici:

Dominika Pachołek

Wiktoria Pachołek

Wiktoria Klekociska

Natalia Błażejczyk

Konrad Koch…

Więcej: ANDRZEJKOWE BABECZKI Z WRÓŻBĄ!!!

22 listopada 2018 roku w internacie po raz kolejny piekliśmy pizzę i to jaką – wegetariańską! Chcemy pokazać,że dania bez mięsa wbrew pozorom mogą świetnie smakować. W naszej pizzy była kukurydza, pieczarki,brokuły i papryka wszystko oczywiście z dodatkiem dużej ilości sera żółtego i włoskich ziół. Niestety nie udało się zrobić niespodzianki, ponieważ zapach rozchodził się po całym internacie. Mieszkańcy byli pod wrażeniem i bardzo smakowała im nasza pizza. Upiekliśmy tuzin blaszek i był to dla nas nie lada wyczyn .

Natalia Błażejczyk
Wiktoria Klekocińska
Dominika Pachołek
Konrad Koch…

Więcej: BOŻKOWSKIE ZMAGANIA KUCHENNE