Dzisiaj w naszym internacie zawitała wiosna! A wraz z nią radosna atmosfera. W pięknym słońcu przyroda budzi się do życia, śpiewają ptaki i tylko brak tej pierwszej wiosennej zieleni.

Gdzie ta wiosenna zieleń?

W naszych babeczkach!

Zamiast topić Marzannę i przeganiać zimę, przywołujemy wiosnę jogurtowo- szpinakowymi wypiekami o cytrynowym smaku. Smacznego!!!

Daria Martuszewska

Arleta Rowińska…

Więcej: WIOSNA W INTERNACIE

Tłusty Czwartek to chyba najsłodsze święto w roku. W internacie jesteśmy miłośnikami słodkości, dlatego czekaliśmy na ten dzień z niecierpliwością. Wzorując się na angielskim odpowiedniku Tłustego Czwartku – Dniu Naleśnika, bez wyrzutów sumienia objadaliśmy się więc nie tylko pączkami ale i naleśnikami z dżemem. Zgodnie z panującym przesądem nie będziemy mieli pecha przez cały rok. Mamy nadzieję, że było słodko i smacznie.

Magdalena Bekisz

Olga Iwaniuk

Gracjan Michniak

Miłosz Rogaczewsk…

Więcej: NALEŚNIKI W TŁUSTY CZWARTEK W INTERNACIE

Z przyjemnością informujemy, że Internacki Konkurs Czystości realizowany w I semestrze roku szkolnego 2018/2019 został rozstrzygnięty. Sprzatanie to obowiązek, a konkurs zachęca do regularnego dbania o porządek wg kryteriów zawartych w regulaminie konkursu. Dla największych czyściochów tradycyjnie drobne upominki a dla wszystkich słodycze. Dziękujemy za udział i zaangażowanie. Zachęcamy również do wytrwałości w zmaganiach porządkowych w II semestrze.

Jowita Proszek

Halina Gabryś

 

Oto osoby nagrodzone w konkursie:

Miejsce I

Arleta Rowińska

Miejsce II

Daria Martuszewska

Miejsce III

Klaudia Czarnopis

WYRÓŻNIENIE

Bogusław Jajkiewicz

Konrad Kołodziej

Wiktoria Stelmach

Magdalena Dec

Urszula Drąg…

Więcej: Internacki Konkurs Czystości I semestr 2018/2019