Wybory Miss i Mistera 2011/2012 w ZSA Bożków

W Święto Kobiet, 8 marca bieżącego roku odbyły się wybory Miss i Mistera Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie na rok szkolny 2011/2012. Uczniowie słysząc o wydarzeniu zgłaszali swoje kandydatury do organizatora całych wyborów pani Niny Orzech. Do wyborów przystąpiło 16 uczestników. Urocze panie i przystojni panowie poza reprezentowaniem swojej klasy, musieli udowodnić, że są równie piękni co zdolni, toteż wyzwaniem, które na nich czekało była nauka tańca. Tango, którego uczyli się nasi kandydaci wymagało odwagi i gracji. Gdy nadszedł dzień wyborów nasi kandydaci wyglądali olśniewająco. Tuż przed samym występem zadbali o każdy szczegół swojego wizerunku. Do Jury zaproszeni zostali nauczyciele ZSA. Widzowie z ogromnym zaciekawieniem spoglądali na pary prezentujące swoje wdzięki, dopingując ich głośnymi brawami i okrzykami. Jury sumiennie wypełniało karty do głosowania nie spuszczając z oczu naszych modeli. W pierwszej części kandydaci prezentowali się w strojach dowolnych. Mogliśmy w tym czasie poznać ich bliżej słuchając ich wypowiedzi o zainteresowaniach. Zabawa była przednia, wszyscy doskonale się bawili. Przed rozpoczęciem kolejnej części daliśmy naszym kandydatom czas na zmianę stroju w kreację wieczorową. Pan Daniel Zieliński zaprezentował nam skecz mimiczny do piosenki "Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny". Na zakończenie wspaniałej imprezy, zaprosiliśmy na parkiet naszych tancerzy. Jury było zdumione umiejętnościami naszych kolegów i koleżanek, nie spodziewali się, że w szkole ukrywają się takie talenty. Słuchając muzyki oczekiwaliśmy z niecierpliwością ogłoszenia werdyktu. Jury prowadziło burzliwe głosowanie, jednakże po pewnym czasie udało się jednogłośnie wybrać Miss i Mistera Zespołu Szkół Agrotechnicznych. Dyrektor Józef Kochniarczyk odczytał werdykt jury. Miss 2011/2012 została Weronika Choduń z kl.I TA, a miano Mistera zdobył Arkadiusz Paliniewicz z kl.IV TA. Kandydaci otrzymali nagrody, po czym nastąpiła uroczysta koronacja naszych zwycięzców. Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że za rok zabawa będzie równie udana .

Justyna Martynowicz

kl II TA „A”